Portfolio

Online-Shops


Customer: Uniprofil - Online-Shops
Technology: PHP, HTML, CSS, JavaScript (jquery), AJAX, MySQL
Online: http://www.uniprofil.pl

Firma UNIPROIFL zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych oraz ościeżnic do drzwi. Istnieje już od 20 lat na rynku polskim i zagranicznym, jest prekursorem wprowadzania nowych technologii oraz ekologicznych rozwiązań produkcyjnych. Jako pierwsza firma na polskim rynku wprowadziła do swojego sklepu internetowego kreator produktu (zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę), zaawansowane narzędzie dzięki któremu klient sam projektuje swoje drzwi.

Kreator wykonany został w języku JavaScript z zastosowaniem biblioteki jQuery. Wszystkie operacje wykonywane w nim są w locie, "bez przeładowania" strony. Wszystkie niezbędne parametry zamówienia znajdują się na jednej karcie co minimalizuje prawdopodobieństwo złożenia błędnego zamówienia.

Sklep internetowy dla firmy UNIPROFIL to zaawansowane narzędzie do obsługi sprzedaży internetowej. Oparty jest on o nasz autorski system zarządzania treścią (CMS). Z jego poziomu można dowolnie modyfikować zawartość strony www, zmieniać ceny produktów, opisy oraz zdjęcia. Panel administracyjny pozwala na definiowanie wszystkich zmiennych niezbędnych do prawidłowej obsługi (stawki podatku VAT, koszty przesyłki). Umożliwia zarządzanie zamówieniami w intuicyjny sposób, określanie wpłat zaliczek, wydruki PDF, powiadamianie klienta o stanie realizacji zamówienia poprzez e-mail.

Zakupy w tym sklepie są niezwykle łatwe. Aplikacja nie wymaga od użytkowników logowania. W związku z tym nie ma potrzeby podawać oraz zapamiętywać kolejnego hasła.