Portfolio

Online-Shops


Customer: Meble-Ogród
Technology: PHP, HTML, CSS, JavaScript, MySQL, Flash
Online: http://www.meble-ogrod.pl

Firma Stan-Mar od ponad 20 lat istnieje na polskim rynku. Głównym filarem działalności firmy jest kompleksowe wykańczanie wnętrz w drewnie, a w szczególności produkcja i montaż schodów, parkietów i podłóg. Kilka lat temu dołączyła do swojej działalności także meble ogrodowe z litego drewna.

Na potrzeby firmy Stan-Mar powstało kompleksowe narzędzie łączące w sobie wiele niezbędnych funkcji potrzebnych do prowadzenia firmy.
W skład systemu wchodzi moduł fakturująco - rozliczeniowy (wystawianie faktur, prowadzenie rejestru faktur kosztowych, bilansowanie VAT), moduł administracji stromą internetową oraz sklep internetowy.

Sklep internetowy meble-ogrod.pl jest w pełni zintegrowany ze sprzedażą w portalu aukcyjnym Allegro poprzez Allegro WebAPI. Przeglądanie transakcji (ze sklepu oraz tych wykonywanych za pośrednictwem Allegro) odbywa się w jednym miejscu. Wszystkie dane są ujednolicone dzięki czemu w szybki i czytelny sposób realizowane są zlecenia zakupów.

Dzięki technologii AJAX (wspieranej przez bibliotekę jQuery) oraz dynamicznej metodzie obsługi danych (JqGrid) większość zadań odbywa się "bez przekliku". Przyśpiesza to w znaczący sposób obsługę systemu.

Integracja z fakturami pozwala w 3 kliknięciach wydrukować fakturę dla zamówienia złożonego tradycyjnie poprzez stronę jak i przez Allegro.